Novinky Pilsen Scooter Garage Blog

Jak vyrazit v zimě na skútru

S klesajícími teplotami je na silnicích k vidění stále méně motorkářů. Přesto se najdou tací, kteří na zimní motovyjížďky nedají dopustit.

Nejčastější nedorozumění aut a motorek v provozu

I když motorkáři jezdí po stejných silnicích jako řidiči aut, žijí ve dvou rozdílných světech. Jen někteří mají tu výhodu, že vidí dopravní situace z obou perspektiv, protože běžně řídí jak motorky, tak auta. K nedorozuměním mezi řidiči jednostopých a dvoustopých vozidel dochází často. Některé jsou triviální, jiné mohou způsobit závažnou dopravní nehodu. K jakým nedorozuměním dochází nejčastěji?

Peugeot představil nový Metropolis

Peugeot představil nový Metropolis

Dne 8.9.2020 proběhlo oficiální představení třetí generace Peugeotu Metropolis, prémiového tříkolového skútru kompletně zhotoveném v historické továrně v Mandeure. Výkonný, bezpečný, připojený, Metropolis přináší svěží vítr do segmentu prémiových skútrů. Inženýři v Peugeot Motocycles dostali za úkol omladit svoji vlajkovou loď, udělat jej opět atrativní pro třetí dekádu 21. století a projit design skútrů s aktuálním designérským...

Metropolis 400i RS v testu od Motorkáři.cz

Náš francouzský vyzyvatel Piaggia MP3 se podrobil důkladnému testu redaktorů z Motorkáři.cz, kteří ho rozhodně nešetřili. Dospěl Metropolis do fáze, kdy se může směle měřit s lídrem trhu silných tříkolek?

Akce na doplňky SYM Symphony ST a SR

Při koupi skútru SYM Symphony ST 125i AC i LC nebo SYM Symphony SR 125i spolu s plexi a kufrem získáte cenové zvýhodnění 1590 Kč s DPH na doplňky. Namixujte si výbavu podle sebe!

Akce na doplňky SYM JET 14 125i AC

Při koupi skútru SYM Jet 14 125i AC spolu s plexi, držákem kufru a kufrem získáte cenové zvýhodnění až 3090 Kč s DPH.   Namixujte si výbavu podle sebe! Akce platí při koupi skútru spolu s plexi, držákem kufru a kufrem. Uvedené ceny jsou včetně DPH.      

Peugeot Speedfight Flat6 Red Standard

Speedfight 4 125i v testu portálu Motoforum.cz

Redaktorka portáku Motoforum.cz otestovala naši městskou stíhačku Speedfight 4 125i. Jaké jsou její dojmy?  “Prodejní cena u skútru Peugeot Speedfight 4 začíná na částce 69 900 Kč. Vůbec bych ji nerozporovala, dostanete za ni vskutku atraktivní skútr v líbivém designu, obratný a poháněný motorem, který má „švih“ a přesto malou spotřebu. Výrobce nabízí i několik...

Zachraňte své baterie!

Jak se správně starat o vaše baterie a na co si dát pozor, radí náš zkušený servisní technik. Čtete pozorně, ať vám baterie vydrží co nejdéle!

Peugeot Motocycles představuje novinky pro rok 2019

Po premiéře hlavní novinky sezóny 2019 – technologiemi nabitého modelu Pulsion – je načase podívat se, co dalšího si do nové sezóny francouzský výrobce pro svoje zákazníky připravil. Peugeot potěší šetřílky, dvoutaktní nadšence i zákazníky hledající styl!

Peugeot Pulsion bude hlavní novinkou roku 2019

V sezóně 2019 se můžeme těšit na žhavou novinku od Peugeotu, která odstartuje novou kategorii skútrů s názvem Urban GT. Model Pulsion nabídne svěží vzhled sportovního ražení, který však nezapomíná ani na pohodlí jezdce, výkonný motor a moderní technologie. Seznamte se blíže!