Motul a Peugeot Motocycles uzavřeli strategické partnerství v oblasti maziv

Motul a Peugeot Motocycles, dvě ikonické a zároveň průkopnické francouzské značky, uzavřely exkluzivní globální dohodu o používání maziv Motul.
Společnost Peugeot Motocycles bude k prvnímu plnění a servisním výměnám používat motorové oleje a oleje do automatických i manuálních převodovek a brzdovou kapalinu Motul.
Peugeot Motocycles je nejstarší výrobce motocyklů na světě s více než 120 lety zkušeností v oblasti mobility.

Neexistuje mnoho rychlejších nebo zábavnějších způsobů, jak se vyhnout zácpám, než jimi prokličkovat na skútru. Jejich majitelé, které najdeme po celém světě, se na ně spoléhají při svém dojíždění, na slunci či v dešti. Život ve městě i na předměstí však může být pro motocykl náročný z důvodu neustálého zastavování a opětovného rozjíždění a vlivů počasí.

Z tohoto důvodu se společnost Peugeot Motocycles, jeden z nejstarších světových výrobců motocyklů, rozhodla uzavřít partnerství se společností Motul, která se tímto stává jejím oficiálním dodavatelem maziv.

Díky strategické spolupráci mezi těmito dvěma ikonickými francouzskými značkami budou všechny nové motocykly ve výrobních závodech společnosti Peugeot Motocycles plněny osvědčenými oleji Motul pro čtyřtaktní motory a také převodovými oleji a brzdovými kapalinami.

Kromě toho budou motocykly Peugeot plněny produkty společnosti Motul také při pravidelných servisech, a to včetně použití produktů řady motorových olejů pro dvou a čtyřtaktní motory, které byly speciálně navrženy pro jízdu stop-and-go a mohou se pochlubit nejnovějšími inovace pro maximalizaci výkonu a ochrany při zachování nízkých emisí.

Je to již podruhé, co tyto dvě průkopnické společnosti navázaly spolupráci. V rámci tohoto partnerství vyvine Motul pod společnou značkou také řadu motorových olejů na míru pro dvou a čtyřtaktní motory motocyklů Peugeot, které si budou moci zákazníci zakoupit u oficiálních prodejců.

Olivier Montange, obchodní ředitel společnosti Motul, v souvislosti s tímto oznámením uvedl: „Jsme rádi, že jsme opět partnerem značky Peugeot Motocycles, která již po celá desetiletí přináší lidem ve městě i na venkově svobodu. Je to značka, která s námi sdílí podobné hodnoty ve vztahu k dědictví, inovacím, technologiím a kvalitě. Jedná se o skutečně vzrušující příležitost spolupracovat na zlepšování účinnosti a čistoty motoru s přední společností na trhu s motocykly.“

Matthieu Brinon, ředitel prodeje, marketingu a komunikace ve společnosti Peugeot Motocycles, dodal: „Ve společnosti Peugeot Motocycles máme za sebou dlouhou a bohatou historii inovací ve sféře městské mobility. Naše výrobky jsou navrhovány pro svobodu a požitek z jízdy. Ale víme, že jízda ve městě může být pro motocykly náročná, a proto jsme potřebovali partnera, který nám pomůže zajistit výkon i spolehlivost, jež naši zákazníci očekávají, ale zároveň sdílí naše hodnoty, jako jsou dědictví, vize a vášeň pro inovace.“

Inovativní oleje Motul pro dvoudobé a čtyřtaktní motory motocyklů s vlastnostmi proti tvorbě kouře a proti usazování jsou testovány v laboratoři a v provozu, aby zajistily bezproblémovou, plynulou a spolehlivou stop-and-go jízdu po městě.