Peugeot PM-01 městský motocykl s unikátním stylem

Peugeot PM-01 300 Jet Blue


S modelem Peugeot PM-01 dělá značka Peugeot Motocycles silný comeback do motocyklového segmentu. Tah, který umožní ještě více prohloubit nabídku městské mobility.

Peugeot PM-01 300 Jet Blue

Peugeot PM-01 300 Jet Blue

Se značce vlastním unikátním svěžím designem, ostrými liniemi a svalnatým vzhledem má model Peugeot PM-01 všechny předpoklady potřebné k tomu, aby se stal typickým Peugeot produktem. 17“ palcová kola, 41mm zlatá přední vidlice (pro 300cc verzi) a zadní tlumení skládající se z centrálně umístěného zadního tlumiče a zadní kyvné vidlice, to vše dodává nezaměnitelný vzhled. S třemi LEDkami ve tvaru tesáků na přední masce tuto motorku od Peugeot Motocycles nejde na silnici přehlédnout.


Návrat značky Peugeot Motocycles do světa motocyklů se nese v duchu komplexního produktu, který kombinuje dynamiku a eleganci. Stylová kombinace, která zaujme milovníky krásných strojů | vyznavače
nejnovějších technologií, mezi které patří například TFT barevný displej. Lehký, ale výkonný, motocykl Peugeot PM-01 je společníkem pro každý moment. Praktický ve městě, elegantně vás proveze pracovním týden a je schopný poskytnou potřebné emoce během víkendových vyjížděk.

Abychom mohli nabídnout nejlepší možný výkon, uvádíme model Peugeot PM-01 ve dvou objemech: 125ccm a 300ccm.

Designován jako motocykl s futuristickým a závodním vzhledem, ale perfektně současný, se Peugeot PM-01 hlásí k DNA Peugeot hrdě a odvážně. To se odráží v několika vlastnostech, které sdílí s automobily značky jako
například tři tesáky odvážné umístěné v předním LED světlometu. Design je dotažen do plynulých linií kapotáže, která začíná u předního světla, objímá hranatou nádrž a končí zadní částí s LED světlometem, které je také založeno na estetických postupech francouzské značky. Přiostřená boční část kryjící chladič přidává tomuto modernímu a kompaktnímu modelu sportovní nádech.

Peugeot PM-01 je typický roadster s minimalistickou odhalenou přední částí, která obsahuje krásné LED světlo usazené v lakované kapotáži, barevný TFT displej a vysoko uchycená široká řídítka. Přední část je doplněná malým černým blatníkem, zatímco zlatá obrácená vidlice (300cc verze) a hliníkové uchycení vidlice podtrhují sportovní vyznění motocyklu.

Dlouhé černé sedlo s vybráním pro jezdce je usazeno 810mm nad zemí, což je ideální jízdní pozice nezávisle na velikosti jezdcova těla. Sedlo bylo designování tak, aby perfektně sedělo k celkovému designu motorky. Přímo inspirované tradičními motocyklovými sedly začíná na prodlouženém konci nádrže a končí hned nad LED zadním světlem. Pro přidanou designovou hodnotu jsou přední směrovky sekvenční. Část pod sedlem je zakrytá lakovanou kapotáží a zadní část je dále doplněná o nízko
umístěný zadní blatník, který je zároveň i držákem pro SPZ.

Peugeot PM-01 125 Sharp White

Peugeot PM-01 125 Sharp White

Peugeot PM-01 300

Peugeot PM-01 300 má 4T jednoválcový motor o objemu  292,4 ccm s elektronickým vstřikováním. Perfektně integrovaný do srdce trubkového rámu poskytuje výkon 21,5 kW (29 koní) při 9.000 ot./min. a točivý
moment 24,5 Nm při 7.000 ot./min. Motor je doplněný o diskrétní výfuk, který je zakončen tlumičem ve stejném futuristickém designu. PM-01 nabízí ideální výkon jak pro město, jak pro dálniční přesuny díky své živosti, agilitě a dobré akceleraci. Šestý převodový stupeň snižuje namáhání motoru, což má za následek nižší spotřebu paliva.

Jak ve městě nebo mimo něj má Peugeot PM-01 ideální dynamické ovládání za každých podmínek. Agilní a živý, díky své kompaktnosti, nízké váze 162 kg (včetně plné nádrže) a vysoce kvalitnímu podvozku. Tlumení má na starosti zlatá 41mm obrácená přední vidlice a centrálně umístěný zadní tlumič. přichycený na kyvnou. vidlici, s nastavitelným přepětím pro optimální nastavení při jízdě s nebo bez spolujezdce. Brzdný účinek obstarává duální ABS systém v kombinaci s předním 280 mm kotoučem a 240mm zadním. Peugeot PM-01 300 je vybaven 17“ palcovými drátovými koly obutých do 110/70-17 přední pneumatiky a 150/60-17 zadní pneumatiky.

Barvy: Jet Blue; Sharp White; Sideral Mat Black.

Spuštění prodeje: druhý kvartál 2023

Peugeot PM-01 300 Jet Blue

Překvapivá motorka v motorkářském světě. Svěží motorka.

Peugeot PM-01 125

V srdci trubkového rámu je umístěn čtyřtaktní jednoválcový motor o objemu 124,8 ccm s přímým vstřikováním, který pohání model Peugeot PM-01 125. Výkonové údaje jsou 10,2 kW (14 koní) při 9.500 ot./min. a 11Nm točivého momentu při 7.500 ot./min. Motor nabízí ideální výkon pro městské ježdění s živostí, dobrou akcelerací a dlouhým šestým převodovým stupněm, který snižuje spotřebu paliva a namáhání motoru při vyšších rychlostech. Motor je doplněný o diskrétní výfuk, který je zakončen tlumičem ve stejném futuristickém designu.

Peugeot PM-O1 125, navržený pro použití ve městě, má dynamické ovládání, které je ideální pro každodenní použití. Agilní a dynamický díky kompaktním rozměrům a nízké výšce, hmotnost 152 kg plně naložený.

Díky důrazu na městské použití má Peugeot PM-O1 dynamické ovládání a je ideální pro každodenní použití. Agilní a dynamický, díky kompaktní velikosti a nízké váze 152 kilo (včetně plné 12,5 litrové nádrže). Tlumení má na starosti 41mm. obrácená přední vidlice a centrálně umístěný zadní tlumič přichycený na kyvnou vidlici, s nastavitelným přepětím pro optimální nastavení při jízdě s nebo bez spolujezdce. Brzdný účinek obstarává duální ABS systém v kombinaci s předním 280 mm kotoučem a 240mm zadním. PM-01 125 je vybaven 17″“ palcovými drátovými koly obutých do 110/70-17 přední pneumatiky a 150/60-17 zadní pneumatiky. Na subtilní kapotáži PM-01 nenajdete žádné nadbytečné elementy, motor i trubkovitý rám jsou odhalené a dotváří sportovní dojem.

Barvy: Jet Blue; Sharp White; Sideral Mat Black

spuštění prodeje: druhý kvartál 2023

Peugeot PM-01 125 Sharp White

Řešení výběru pro mladé lidi, kteří chtějí poprvé vstoupit do motocyklového světa. Ikonický design Peugeot s seriózní 125ccm motorce.

 

Galerie Peugeot PM-01 300

 

Galerie Peugeot PM-01 125