Peugeot Motocycles představuje novinky pro rok 2019

Po premiéře hlavní novinky sezóny 2019 – technologiemi nabitého modelu Pulsion – je načase podívat se, co dalšího si do nové sezóny francouzský výrobce pro svoje zákazníky připravil. Peugeot potěší šetřílky, dvoutaktní nadšence i zákazníky hledající styl!

Nové 50 ccm dvoutaktní motory

Jako jeden z mála výrobců bude Peugeot od roku 2019 znovu nabízet 50 ccm modely s dvoutaktními motory, které byly (a stále jsou) velice oblíbené pro svůj výkonový potenciál a nezaměnitelný zvuk. Dvoutaktní padesátky s přímým vstřikováním budou dostupné v modelových řadách Kisbee, Streetzone, Speedfight, Citystar a Django. Pro patnáctileté držitele řidičského oprávnění AM jde o vítanou zprávu! Nejlevnější 50 ccm 2T model Kisbee Active začíná na 42 900 korunách. Samozřejmostí je plnění emisní normy Euro 4.

Nové barevné kombinace

S barevným provedením si výrobce pohrál u všech modelů. Zřejmě nejvýraznější změnou je přepracovaná modelová řada Django, kde přibyly dva nové přírůstky s označením Blue a Red. Jde o velice líbivé barevné kombinace, které tomuto retro skútru dodávají moderní nádech. Specialitou těchto kombinací jsou černá kola vybavená systémem ABS a závodní bílé pruhy.

Trvale nižší ceny u vybraných modelů

Hned od začátku roku 2019 dojde k výraznému snížení cen u oblíbených modelů Tweet a Django. U modelu Tweet je cenovka nastavená na 59 900 korun, tedy o rovných 5 000 korun méně než v roce 2018. Ještě dramatičtější snížení ceny zažila modelová řada Django, kde cenovka klesla o rovných 10 000 korun!